Автобус і вантажна машина, швидкість якої на 17 км/год більша від швидкості автобуса, виїхали

одночасно назустріч одне одному із двох міст, відстань між якими складає 302 км. Знайди швидкості автобуса й вантажної машини, якщо відомо, що вони зустрілися через 2 год після виїзду. СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкаренко Лидия.

Пусть х км/ч - скорость автобуса, тогда (х + 17) км/ч - скорость грузовой машины. Уравнение:

(х + х + 17) · 2 = 302

2х + 17 = 302 : 2

2х + 17 = 151

2х = 151 - 17

2х = 134

х = 134 : 2

х = 67 (км/ч) - скорость автобуса

67 + 17 = 84 (км/ч) - скорость грузовой машины

Вiдповiдь: 67 км/год i 84 км/год.

Отвечает Румянцев Всеволод.

Нехай х км/год швидкість автобуса, тоді (х + 17) км/год швидкість вантажної машини.

(х+х+17)×2=302

(2х+17)×2=302

2х×2+17×2=302

4х+17×2=302

4х+34=302

4х=302-34

4х=268

х=67 (км/год) - швидкість автобуса

67+17=84 (км/год) - швидкість вантажної машини.