Знайдіть довжину відрізка СД,якщо С(6;-3;2),Д(4;1;4)


Ответы на вопрос

Отвечает Собакарь Артём.

Вектор(AB) = { 4 - 6 ; 1 - (-3) ; 4 - 2 } = { -2 ; 4 ; 2 }
вектор(|AB|) = корень((-2)^2 + 4^2 + 2^2 )= корень(4 + 16 + 4 )= корень(24) = 4,899