Коренями якого з квадратних тричленів є числа -0,2;0,5 А. 3x2-5x+3 B. 8x2+2x-5 C. 10x2-3x-1 D.

6x2+7x+3

Ответы на вопрос

Отвечает Одинцова Лида.

Ответ:

С

Пошаговое объяснение:

10х2-3х-1=0

а=10

b=-3

c=-1

D=b2-4ac

D=9-10×(-3)=9+40=49

x1=10/20=0,5

x2=-4/20=-0,2