У трьох ящиках було 75 кг апельсинів. У другому ящику апельсинів було у 4 рази більше, ніж у

першому, а у третьому на 3 кг менше, ніж у першому. Скільки кг апельсинів було у кожному ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Мишин Вова.

Ответ:

надо сложить уравнение

Пошаговое объяснение:

Нехай х - кг у 1 ящ.

4х - у 2 ящ.

х-3 - у 3 ящ

х+4х+х-3=75

6х=75+3

6х= 78

х= 78:6

х=13

В: 13 кг апельсинів у першому ящику

13*4=52 кг.у другому

13-3=10кг.у третьому