Периметр прямокутника дорівнює 28,8см, а одна з його сторін в 3 рази більша за другу. Знайдіть

площу прямокутника срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Одинцова Лида.

Ответ:

38,88 см2

Пошаговое объяснение:

Р=2a+2b

Нехай а=х см, тоді b=3х см. Складемо рівняння:

2х+2*3х=28,8

2х+6х=28,8

8х=28,8

х=28,8/8

х=3,6 (см) - сторона а;

3,6*3=10,8 (см) - сторона b.

Знайдемо площу:

S=ab

S=3,6*10,8=38,88 см2