берілген қатардың құлашын арифметикалық ортасын модасын және медиосын табыңиз

15,8,24,18,33,5,13,48,9,11,36,28,15,6,15​

Ответы на вопрос

Отвечает Vorobyova Diana.

Ответ:

Құлашы=48-5=42

Арифметикалық ортасы =   (5+6+8+9+11+13+15+15+15+18+24+28+33+36+48)/15=284/15=18 14/15

Модасы=15

Медианасы=15

Пошаговое объяснение:

5+6+8+9+11+13+15+15+15+18+24+28+33+36+48