Знайдіть корені рівняння |х – 5| = 3. Срочная пж


Ответы на вопрос

Отвечает Харламов Иван.

Ответ:

х1=2; х=8

Пошаговое объяснение:

х-5=3

х-5=-3

х=8

х-2

Отвечает Маргус Илья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Якщо вираз з модулем рівний числу 3, то вираз під модулем може дорівнювати -3 або 3 (модуль «забирає» знак мінуса). Тобто:

х-5 = -3,

х-5 = 3;

х = -3+5,

х = 3+5;

х = 2,

х = 8.

Відповідь: х = 2 або х = 8.