2. Спростіть вираз:-3а(-5б-2)-6а А)15б-12а; Б)15а+б; В)15аб; Г)-12аб3.Знайдіть значення виразу:

12х -7÷у, якщо х= 1/8;у=5.А)-3/5; Б)1; В)-0,7; Г)0,1.4.Знайдіть корінь рівняння: 3х+0,5=2х-1,8. А)-2,3; Б)1,3; В)0,36; Г)2,4.5.Знайдіть невідомий член пропорції: 6:а=8÷15. А)12; Б)10;В)11 1/4; Г)9 1/2.6.Скільки відсотків від числа:А)140%; Б)40%; В)30%; Г)16%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шибанов Владимир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-3а(-5b-2)-6а = 15ab + 6a - 6a = 15ab

ответ: 15ab

-----------------------

якщо х= 1/8;у=5

12х -7÷у = 12 * 1/8 - 7 : 5 = 1,5 - 1,4 = 0,1

ответ: 0,1

---------------------------

3х+0,5=2х-1,8

3x - 2x = -1,8 - 0,5

x = -2,3

ответ: -2,3

--------------------------

6:а=8÷15

8*a = 15*6

8a = 80

a = 80:8

a=10

ответ: 10

===================