Знайти корінь рівняння 2х+0,3=7х-3,7 * Розкрийте дужки у виразі -5(3а+4) * Знайдіть невідомий

член пропорції: х : 6 = 8 :2 * Розв'яжіть рівняння 0,3(х - 6) = 0,4(8 - х) - 7,1 * Розв'яжіть рівняння -4+х=-7 * Знайти 8% від числа 1250 * Обчислити вираз (25,5 - 24,5 ⋅ 0,6) : (-0,6) * Знайдіть значення виразу: - 0,5аb, якщо a = - 1,2; b = 2 *

Ответы на вопрос

Отвечает Быкадоров Георгий.

Ответ: Воть

Пошаговое объяснение:

1) 2х+0,3=7х-3,7

2х-7х=3,7-0,3

-5х=3,4

х=-0,8

2) -5(3а+4)=-15а-20

3)х:6=8:2

6:2=3 (2 в 3 раза меньше, чем 6)

х=8*3=24

4) 0,3(х - 6) = 0,4(8 - х) - 7,1

0,3х-1,8=3,2-0,4х-7,1

0,3х+0,4х=3,2+1,8-7,1

0,7х=-2,1

х=-3

5) -4+х=-7

х=-7+4

х=-3

6) 8% от 1250

8%=0,08

1250*0,08=100

7)(25,5 - 24,5 ⋅ 0,6) : (-0,6) = -18

  1)24,5*0,6=14,7

  2)25,5-14,7=10,8

  3)10,8:(-0,6)=-18

8) - 0,5аb, якщо a = - 1,2; b = 2,то

-0,5*(-1,2)*2=1,2

Я старалась, так что пожалуйста поставь спасибо и 5 звездочек ^_^