Обчислити: 1) довжину кола, діаметр якого дорівнює 4,7 дм; 2) площу круга, радіус якого дорівнює

15 мм.

Ответы на вопрос

Отвечает Мухамбетжан Ильяс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)   С=П*Д=3,14*4,7=14.8 дм

2)Sкр.=Пr²=3.14*225=706/5 мм²