Ламана складається з трьох відрізків і має довжину 11 дцм. Перший відрізок дорівнює 17,5% всіеї

довжини ламаної , другий відрізок 5_11 довжини двох відрізків , які залишилося знайти довжину третього відрізка

Ответы на вопрос

Отвечает Искакова Маржан.

1-й отрезок - 17,5% всей длины

2-й отрезок - 5/11 оставшейся длины

3-й отрезок - ?

Длина ломаной 11 дм = 110 см

--------------------------------------------------------

1) 110 : 100 · 17,5 = 1,1 · 17,5 = 19,25 см - длина первого отрезка;

2) 110 - 19,25 = 90,75 см - оставшаяся часть;

3) 5/11 · 90,75 = (5·90,75)/11 = (453,75)/11 = 41,25 см - длина второго отрезка;

4) 110 - (19,25 + 41,25) = 110 - 60,5 = 49,5 см - длина третьего отрезка.

Вiдповiдь: 49,5 см.

Отвечает Llorens Natasha.

1-й відрізок - 17,5% всієї довжини

2-й вiдрiзoк - 5/11 залишилася довжини

3-й вiдрiзок - ?

11 дм = 110 см

110÷100×17,5= 19,25 см довжина першого відрізка

110-19,25=90,75 см решта

5/11×90,75=41,25 см длінв другого відрізка

110-(19,25+41,25)= 49,5 см длінв третього відрізка

Вiповiдь: довжина третього відрізк - 49,5 см