сім'я для приготування їжі використала 1 кг капусти, стільки ж моркви, а картоплі у 2 рази більше,

ніж капусти і моркви разом. Скільки .... ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лягина Леся.

Ответ:

1) 1 + 1 = 2 (кг) – капусти й моркви разом використала сім'я

2) 2 • 2 = 4 (кг) – картоплі використала сім'я

3) 2 + 4 = 6 (кг) – всього кілограмів овочів використала сім'я 

Отвечает Южаков Константин.

Ответ:

4кг картоплі

Пошаговое объяснение:

Моркви стільки скільки й капусти - моркви 1кг

Моркви і капусти разом 2кг

Картоплі у 2р більше 2*2=4 кг