Катер плив 1,5 год проти течії річки Та 2,4 год - за течією. Власна швидкість катера 22,4 км/год, а

швидкість течії - 1,6 км/год. На скільки більше кілометрів катер проплив за течією ріки, ніж проти течії?піона поясненням)​

Ответы на вопрос

Отвечает Намсараева Сэсэг.

1) 22,4 - 1,6 = 20,8 (км/ч) - скорость катера против течения реки;

2) 20,8 · 1,5 = 31,2 (км) - путь против течения;

3) 22,4 + 1,6 = 24 (км/ч) - скорость катера по течению реки;

4) 24 · 2,4 = 57,6 (км) - путь по течению;

5) 57,6 - 31,2 = 26,4 (км) - на столько путь по течению больше.

Выражение: (22,4 + 1,6) · 2,4 - (22,4 - 1,6) · 1,5 = 26,4.

Відповідь: на 26,4 км більше катер проплив за течією.