Розв'яжи задачу. Катер плив 1,5 год проти течії ріки та 2,4 год - за течією. Власна швидкість

катера 20,4 км/год, а швидкість течії ріки - 1,8 км/год. На скільки більше кілометрів катер проплив за течією ріки, ніж проти течії? (у відповіді записати 'на ... км', наприклад, на 12,5 км.)

Ответы на вопрос

Отвечает Павлухин Сережа.

Ответ:

1) 20,4 - 1,8 = 18,6 (км/ч) - скорость катера против течения реки;

2) 18,6 · 1,5 = 27,9 (км) - путь против течения;

3) 20,4 + 1,8 = 22,2 (км/ч) - скорость катера по течению реки;

4) 22,2 · 2,4 = 53,28 (км) - путь по течению;

5) 53,28 - 27,9 = 25,38 (км) - на столько путь по течению больше.

Выражение: ( 20,4 + 1,8) · 2,4 - (20,4 - 1,8) · 1,5 = 25,38

Відповідь: на 25,38 км більше катер проплив за течією.