Катер плив 1,5 год проти течії ріки та 2,4 год - за течією. Власна швидкість катера 20,4 км/год, а

швидкість течії ріки - 1,8 км/год. На скільки більше кілометрів катер проплив за течією ріки, ніж проти течії?

Ответы на вопрос

Отвечает Шитяков Степан.

Знайдемо швидкість катера за течією:

20,4+1,8=22,2 (км/год)

Знайдемо швидкість катера проти течії:

20,4 - 1,8 = 18,6 (км/год)

Знайдемо скільки км проплив катер за течією:

22,2 * 1,5 = 33,3 (км)

Знайдемо скільки км проплив катер проти течії:

18,6 * 1,5 = 27,9 (км)

На скільки більше проплив за течією, ніж проти:

33,3 - 27,9 = 5,4 (км)

Відповідь: на 5,4 км