Одне з чисел на 7,6 більше від другого, а їх середнє арифметичне дорівнює 15,43. Знайти ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Андросов Никита.

Ответ:

11,62  та 19,23

Пошаговое объяснение:

складемо систему:

у=х+7,6

х+у/2=15,43   розвяжемо систему:х+х+7,6=2*15,43   2х=23,26 х=11,63

у=11,63+7,6=19,23   Відповідь: 11,62 та19,23