Знайдіть середнє арифметичне чисе: 3; 5; 6, 7. Заilims 1) 32% від числа 260; 2) число , 40% якого

дорівнюють 92.

Ответы на вопрос

Отвечает Маратовна Улжан.

Пошаговое объяснение:

1: 3+5+6+7=21 21:4=5,25

2: 260*32:100=78%

3: 92*100:40=230%