Складіть рівняння кола з центром О (-7;5) і радіусом 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Доронин Дмитрий.

Рівняння кола має вигляд (x-x₀)² + (y-y₀)² = R², де x₀, y₀ — координати центра кола, R — радіус кола.

Підставимо значення у формулу:

(x-(-7))² + (y-5)² = 3²

(x+7)² + (y-5)² = 9

Відповідь: (x+7)² + (y-5)² = 9