Знайдіть найбільший спільний дільник і най менше спільне кратне чисел: 1)5 і 12 2) 340 і 16


Ответы на вопрос

Отвечает Нуршашқанов Нурперзент.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Те, що найменшим спільним кратним чисел 9 і 12с число 36, скорочено записують так: НСК(9; ... Знайдіть найменше спільне кратне чисел m, п і к, якщо »1 = 2-3-3-5, « = 3-3-11, к = 2 -2 -2-3 -5. ... д) 296 і 345; е) 186 і 248; є) 16, 24 і 36; ж) 340, 510 і 680.