пароплав проплив 153,6кілометрів за 3,2год. скільки кілометрів він порпливе за 4,8 годіни з тією

самою швідкістью? срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Ульяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

153,6 - 3,2

Х - 4,8

Х=(153,6*4,8):3,2=230,4 км

Отвечает Емельянова Катя.
1)швидкість поїзда
135,8:2,8=48,5 км/год
2)скільки прїде за 6,2 год?
48,5*6,2=300,7 км