Сума двоцифрового й одноцифрового чисда дорівнює 22,а їх різниця 12.Знайди ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьева Татьяна.

Ответ:5 и 17

Пошаговое объяснение:

x+y=22

x-y=12

------------------

x=22-y

-------------------

22-y-y=12 -2y=-10 y=5

--------------

x=22-5=17

Отвечает Воробьёва Александра.

Ответ:

17 і 4

Використовуєм спосіб підбору