Школяри обкопали 92яблуні,а груш-третинувід обкопаних яблунь. скільки всього дерев обкопали учні?


Ответы на вопрос

Отвечает Марухина Анюта.

1)42:3=14(д)-обкопали груши.

2)42+14=56(д)-обкопали учні.

Мб вы имели ввиду 42?