Постав дужки так щоб дістати правильну рівність 45÷5-4×2=10, І 40÷8-3+26=34


Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Никитка.

Ответ:(45:5)_(4*2)=10;(40:8)-(3+26)=34

Пошаговое объяснение:

Отвечает Кудерська Наталя.

Відповідь:

Ответ:(45:5)-(4·2)=10;(40:8)-(3+26)=34

Покрокове пояснення: