1. Знайдіть похідну функ¬ції f, якщо: f(x) = 10х2 + 4х - 1 в точці 1; 2. Обчислити похідну

функції (використовуючи правила диференціювання) а) (х8 - 6х3 + 2х2 - 5х - 9)' = Помогите пожалуйста,нифига не понимаю

Ответы на вопрос

Отвечает Прилепская Оля.

Відповідь:

1.24

2.8x^7-12x^2+4x-5

Покрокове пояснення:

1. f'(x)=20x+4=20+4=24

2.=8x^7-12x^2+4x-5