Велосипедист долає відстань між містами за 5 год коли рухається зі швидкістю 12 км/год. За скільки

годин він подає ту саму відстань, якщо буде рухатися зі швидкістю 10 км/год? *

Ответы на вопрос

Отвечает Семерицкая Мария.

Ответ:

за 6 часов

Пошаговое объяснение:

Время, за которое велосипедист преодолеет расстояние, если будет двигаться со скоростью 10 км/ч:

(5·12)/10=60/10=6 ч