Периметр трикутника дорівнює 40,1 см. Друга сторона трикутника у тричі довша від першої,а 3 на 12,1

см довша від першої.Знайдіть довжину сторін трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирюхин Паша.

Ответ:

5,6;16,8;17,7

Пошаговое объяснение:

Перша сторона буде Х, друга 3Х, а третья будеХ+12,1

Х+3Х+Х+12,1=40,1 Х=28/5=5,6      перша сторона =5,6см

 друга 5,6*3=16,8 см третья 5,6+12,1=17,7 см

 ∑=5,6+16,8+17,7=40,1   задача розвязана.