з однієї грядки зібрали 24 кг помідорів, а з другої 36 кг помідорів. 1 5 усіх помідорів продали,а

решту ззасолили.Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 24+36=60(кг) - зібрали,

2)60:5=12(кг) - продали,

3) 60-12=48(кг) - засолили.

Отвечает Лукин Никита.

Відповідь:

1)24+36=60 кг.помідорів зібрали всього

2)60-15=45 кг помідорів засолили

Покрокове пояснення: