Одна сторона трикутника 30 см, друга сторона складає 80% першої, а третя - 75% другої. Знайти

периметр.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мизгирёва Кристина.

Ответ:

72

Пошаговое объяснение:

30*0,8=24

24*0,75=18

24+18+30=72