Знайдить найбильший спильний дильник (НСД) найменше спильне кратне (НСК) чисел 14И28


Ответы на вопрос

Отвечает Копущу София.

Ответ:

нсд(14;28)=14     нск(14;28)=28

Пошаговое объяснение:

14 потрібно поділити на просте число 2 =7; 7 також ділим на просте число- 7=1 . 28 точно также на2 =14  ,   потім 14:2=7;      7:7=1.

14:2            28:2

7:7              14:2

1                  7:7

.                   1

тепер щоб отримати нсд потрібно числа,що повторюються помножити= 2*7=14

щоб знайти нск потрібно там де два однакових 2йки помножити на 7 =2*2*7=28