У першому бидони було в 5 р бильше молока ниж у другому. писня того як з першого бидону видлили 2л.

а в другий долили 6л. в обох бидонах стало поривну.скильки молока у 2бидони було спочатку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысогорский Александр.

Ответ:

10л.;2л

Пошаговое объяснение:

Пусть другий бідон має х л. молока, тоді перший 5х л.

С першого бідона відлили 2л.

5х-2

В другий бідон долили 6л.

х+6

Вони стали рівні

5х-2=х+6

5х-х=6+2

4х=8

х=8:4

х=2 л. молока було в другому бідоні

В першому в 5 раз більше, тобто 5х. Підставляємо значення х

5*2=10 л. молока було в першому бідоні

Відповідь: 10 літрів в першому бідоні, 2 літри в другому бідоні.