Автомобіль за першу годину пройшов 40 км,що становить 80%усьго шляху. Скільки кілометрів має

проїхати автомобіль

Ответы на вопрос

Отвечает Куренкова Алёна.

40/(80/100)-40=10  км осталось

Отвечает Ишимов Кирилл.

Ответ:

Осталось проехать 50 км

Пошаговое объяснение:

Весь путь - 100% - х км

Проехал - 80% 40 км

Осталось проехать:

100%-80%=20%, т.е 0,2х

Уравнение:

х - 0,2х = 40

х = 40 : 0,2

х= 50 (км)