5. Площадь круга, вписанного в ромб равна 36π см 2 , а сторона ромба 16 см. Найдите площадь ромба.

А) 196 см 2 . В) 208 см 2 . С) 192 см 2 . D) 212 см 2 . Е) 188 см 2

Ответы на вопрос

Отвечает Варнина Дарья.

Ответ: С)

192cм²

Решение :  S=a*h

r= 6 см, а высота h=2r

S=16*12=192cм²

Отвечает Градовський Андрей.

Ответ:

192 см²

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти площу ромба треба сторону помножити на висоту , сторона є , це 16 см , а висота вписаного кола дорівнює 2радіуса , або діаметру. Знайдемо діаметр вписаного кола  через площу кола , яка нам відома, це 36П , тоді р²=36 р=√36=6 , а діаметр тоді 12 см   S ромба =16*12=192 см²