вклад До ощадбанку становить 2 000 грн банк сплачує вкладу 10 % Річних Скільки Вкладник Отримає

Через Рік

Ответы на вопрос

Отвечает Есимова Анель.

Пошаговое объяснение:Ответ 2200:

1) 2000 поделить на 100=20(грн)-1%

2)20*10=200(грн)-10%

3)2000+200=2200

Вроде так)