Відстань між двома станціями 198,9 км. З цих станцій на зустріч один одному одночасно виїхали два

поїзди, які зустрілись через 1,8 год після початку руху. Один із поїздів рухався зі швидкістю 57,9 км/год. Знайдіть швидкість другого поїзда. Дам 35 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Милана.
1) 57,9•1,8=104,22(км)проїхав до зустрічі перший
2)198,9-104,22=94,68(км)-проїхав до зустрічі другий
3)94,68:1,8=52,6(км/год)-швидкість другого
Відп:52,6 км/год


Надеюсь помогла)