у двох банках було 60кг меду. Коли з другої банки взяли 20 кг меду і додали в першу 10 кг то в обох

банках меду стало порівну Скільки кг меду було в кожній банці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Хоптюк Вова.

Ответ:

х-20+х+10=60

х+х=60+20-10

2х=70

х=35

35-20=15 было в первом

35+10=45 было во втором