в2бідонах 60 кг меду .З другого бідона взяли 20 кг меду і добавили в перший 10.після цього у них

стало порівну. Скільки кілограм меду було в кожній банці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Павел.
Пишем такое уравнение
Х - 20 = (60 - Х) + 10
Упрощаем
2*Х = 60 + 20 + 10 = 90 
X = 90 : 2 = 45 кг - во втором - ОТВЕТ
60 - Х = 60 - 45 = 15 кг - в первом - ОТВЕТ
Проверка
15 + 10 = 25 = 45 - 20 - правильно