С пункту А до пункту В виїхало 2 мотоциклісти назустріч один одному . Один їхав зі швидкістю 24 км

год а другий 27 км год через 3 години вони зустрілися . Яка відстань між місами .

Ответы на вопрос

Отвечает Кердяшева Мария.

Ответ:

1) 24×3=72

2) 27×3=81

3) 72+81=153

Відповідь 153 кілометри відстань між містами

Пошаговое объяснение:

1) знайти відстань яку проїхали мотоциклісти

2) додати її

3) знайти результат