Яка пара чисел є розв'язком рівняння 2х-3у=7 А)(-1;-1) Б)(-2;1) В)(5;1) Г)(-2;-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарев Ваня.

2x-3y=7  

A) (-1; -1)

2*(-1)-3*(-1)=7

-4+3=7

-1=7

Неверно

Б) (-2; 1)

2*(-2)-3*1=7

-4-3=7

-7=-7

Неверно

В) (5; 1)

2*5-3*1=7

10-3=7

7=7

Верно

Г) (-2; -1)

2*(-2)-3*(-1)=7

-3+3=7

-1=7

Неверно

Ответ: В