Знайдіть корінь рівняння 0,4(х-3)+2,5=0,5(4+х); (4у+6)×(1,8-0,2у)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Onyshchuk Angelina.

Ответ:

1. 0,4(х-3)+2,5=0,5(4+х)

0.4х-1.2+2.5=2+0.5х

0.4х-0.5х=2+1.2-2.5

-0.1х=0.7

Х=0.7:(-0.1)

Х=7:(-1)

Х=-7.

2. (4у+6)×(1,8-0,2у)=0

Чесно.... я хз, сори(