Запиши выражения. определи порядок действий. найди знание выражений (50-23):3+8*5=​


Ответы на вопрос

Отвечает Доронина Даша.

1 действие в скобках

2 действие умножение и деление

3 действие сложение

(50 - 23) : 3 + 8 • 5 = 27 : 3 + 40 = 9 + 40 = 49

Отвечает Довбнич Вова.

Відповідь:

1. Спочатку виконуємо дію в дужках.

2. Потім виконуємо дію ділення або множення, яка йде після дужок.

3. Тоді виконуємо наступні дії по порядку множення або ділення.

5. В останню чергу виконуємо дію додавання або віднімання.