Мектеп концертине 6 окушы манерлеп окудан катысты,музыканттар манерлеп окудан 2 есе артык,ал хорда

манерлеп окуга караганда 8 адам артык.Концертте канша адам онер корсетти есептин шартымен жауабымен керек​

Ответы на вопрос

Отвечает Бутаков Саша.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

Мәнерлеп оқу - 6<--------<--

Музыкант - 2есе артық | |

Хор - 8-ге артық ------------- |

Ш:6×2=12(музыкант)

6+8=14(хорда)

6+14+12=20+12=32

Ж:32