Чому дорівнюе периметр прямокутника ширіна якого 10см а довжина у 2 рази довше


Ответы на вопрос

Отвечает Тян Леся.

Ответ:

60 см

Пошаговое объяснение:

1) Довжина дорівнює 10*2=20(см)

2) Периметр дорівнює 2*(10+20)=60 (см)

Отвечает Васильева Виктория.

Ответ:

P = 60 см

Пошаговое объяснение:

P = 2(a+b) - формула периметра прямокутника

За умовою сказано що довжина у 2 рази довше ніж ширина, тому

10*2 = 20 см - довжина прямокутника

10 см - ширина прямокутника

Зробимо довжину як b, а ширину як a, з формули P = 2(a+b), отримаємо

P = 2(10+20)= 60 см