Өрнектің мәнін тап. (87-42) 5-26 2. Есептің қысқаша шартын жаз және шығар Трамвайда 36 әйел адам

және олардан 4 есе кем неше адам отыр? 3. Есептің қысқаша шартын жаз және шығар. Тіктөртбұрыштың ұзындығы 7 см, ені 4 см. Тік Бал қою Бео​

Ответы на вопрос

Отвечает Макеенков Максим.

Ответ:

(87-42)=43

2)36÷4=9 адам

3) ауданы 7×4=28

периметрі 7×2+4×2=23