Пішохід за першу годину пройшов 5,7 км, за другу 5,4 км, за третю 4,8. Знайдіть середню швидкість

пішохода на весь час руху

Ответы на вопрос

Отвечает Хлыстова Алёна.

Ответ:

<v>=s/t=(5.7+5.4+4.8)/3=15.9/3=5.3 км/час