Решите пожалуйста! Дано координати трьох вершин прямокутника АВСD: А(-1; -1), В (-1; 3), D(5;

-1). Знайдіть координати вершини С, обчисліть площу прямокутника. Варианты ответов: С (5; 3), S = 24 кв.од. С (5; 4), S = 24 кв.од. С (5; 3), S = 20 кв.од. С (-5; 3), S = 24 кв.од.

Ответы на вопрос

Отвечает Сибирцева Екатерина.

Відповідь:

С (5; 3), S = 24 кв.од.

Покрокове пояснення:

Точка С має координати С (5; 3)

АВСD - прямокутник

А(-1; -1)

В (-1; 3)

D(5; -1)

DА=5-(-1)=5+1=6 одиничних відрізків

ВА=3-(-1)=3+1=4 одиничних відрізків

S=DА*ВА=6*4=24 кв.од. - площа прямокутника