1)знайдіть корінь рівняння х-6=8,5 2)сума двох чисел дорвнюе 148,до того ж одне з них більше на

30 від іншого знайдіть ці числа Варіанти відповідей а)118 і 30 б)30 і 118 в)59 і 89 г)58 і 88

Ответы на вопрос

Отвечает Ласточкина Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х-6=8,5

х=6+8.5

х=14.5

х - 1 число

х+30 - 2 число

х+х+30=148

2х=148-30

2х=118

х=118:2

х=59 - 1 число

59+30=89 - 2 число

Отвечает Бут Дмитрий.

Ответ:

1) x = 2,5

2) в) 59 i 89

Пошаговое объяснение:

1) x - 6 = 8,5

x = 8,5 - 6 = 2,5

2)

x + y = 148

x - y = 30

сложим уравнения

2x = 178

x = 89

y = x - 30 = 89 - 30 = 59