За три днi було продано 65 кг бананiв. Першого дня продали 22% усiх бананiв. Кiлькiсть бананiв

проданих першого дня становить, 50 % кiлькостi бананiв проданих другого дня. Скiльки кг бананiв було продано третього дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кааа Саша.

Пошаговое объяснение:

(65/100)*22=14.3

14.3*2=28.6

(14.3+28.6)=42.9

60-42.9=17.1

Відповідь 17.1