Обчисліть довжину кола радіус якого 18 см


Ответы на вопрос

Отвечает Кишканов Арсений.

Нам дано R=18см

Знайти: L-?

Формула розрахунку довжини кола L = 2 * π * R.

=============================================

З формули слід, що довжина кола = 2 * 3.1415926535 * 18 = 113.097 см

==============================================

Відповідь: 113.097 см

Отвечает Денисенко Лена.
C = 2 * П * R

C = 2* 3,14 * 18 = 113,04 см