1559. Одна зі сторін трикутника дорівнює 9,6 см, що ста. новить 80 % другої і 60 % третьої.

Знайди периметр три.кутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Ксюша.

Ответ:

37,6 см

Пошаговое объяснение:

9,6 - 80%

   х - 100%

х=100*9,6:80=12 см - друга сторона

9,6 - 60%

   у - 100%

у=100*9,6:60=16 см - третя сторона

Р=9,6+12+16=37,6 см