В ящику 120 кг пшона. Писля того як з ящика наповнили мишок пшоном, в ящику залишилось 65% всього

пшона. Скильки кг пшона ввийшло в мишо​

Ответы на вопрос

Отвечает Занемон Егор.

Ответ:

42

Пошаговое объяснение:

120÷100=1.2

100-65=35

1.2×35=42